Dzial Techniczny/Technical Department

Użyj tego formularza aby zadać pytanie. Wymagane pola są oznaczone *

Imię i nazwisko*
E-mail: *

Kategoria: *

Temat: *
Wiadomość: *

Załączniki:  
  
  
  
  

Czy wiesz, że….

Na naszej stronie, w zakładce WSPARCIE TECHNICZNE, po zalogowaniu uzyskasz dostęp do wszystkich instrukcji instalatora, aktualnego oprogramowania i certyfikatów dla produktów. Ponadto znajdziesz tam konfiguratory sprzętowe, nagrania z webinarów, odcinki e-akademii i wiele innych przydatnych informacji. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz założyć je w każdej chwili. Wszystkie materiały dostępne są ZA DARMO 24/7. Wyrażając zgodę na kontakt poprzez newsletter zapewnisz sobie stałą informację o naszych produktach i nowych funkcjonalnościach portalu.

My NIE SPAMujemy - wysyłamy tylko najważniejsze informacje, które powinny pomóc Ci w codziennej pracy z naszymi urządzeniami.

Zachęcamy do rejestracji!

Zarejestruj się


antySPAM:*
* Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, takich jak: imię, nazwisko, adres e-mail, w celu kontaktu elektronicznego z Działem Technicznym SATEL, otrzymania pomocy technicznej oraz dostępu do bazy wiedzy, przez SATEL sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (kod 80-298) przy ul. Budowlanych 66.Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że: Administratorem Danych Osobowych jest SATEL sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (kod 80-298) przy ul. Budowlanych 66, który powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@satel.pl, tel. 58 320 94 27 wew. 377). Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.  
 
 
 
 
 © 1990-2021 SATEL Sp. z o.o.
zastrzeżenia prawne | polityka prywatności | Napisz do nas